mobile Konfekcjonowanie produktu, pakowanie usługowe - Warszawa - Pack-Sol
Pack-Sol

Konfekcjonowanie / pakowanie


Zastosowanie opakowań zgrzewnych pozwala na wszechstronną prezentację produktu z jednoczesnym zabezpieczeniem zawartości przed uszkodzeniem lub dekompletacją. Blister może mieć formę kartonika z przygrzaną foliową wytłoczką, posiadać eurozawieszkę do powieszenia lub podstawkę do postawienia na półce.

Konfekcjonowanie produktu ma na celu zapakowanie danego przedmiotu bez ingerowania w jego cechy fizyczne, a także ostateczne przygotowanie go do sprzedaży. Konfekcjonowanie to pojęcie, które obejmuje różnego rodzaju czynności zarówno te wykonywane maszynowo, jak i ręcznie.

W ramach usług konfekcjonowania oferujemy naszym klientom:

  • opakowania zgrzewne w technologii folia-folia, zaginane lub przygrzewane do kartonika. Tego typu pudełko pozwala na dokładną prezentację znajdującego się w nim produktu i stanowi doskonałe zabezpieczenie zawartości. Blistry zgrzewane są wytrzymałe, odporne na działanie promieni UV, wilgoć oraz różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Dzięki czemu stanowią doskonałe zabezpieczenie zawartości, a jednocześnie pozwalają dobrze wyeksponować produkt.
  • pakowanie produktów w indywidualnie zaprojektowane pudełka dostosowane do potrzeb sieci handlowych. To doskonały sposób na uzyskanie niepowtarzalnych pudełek charakterystycznych dla danego producenta. Ponadto są one nie tylko praktyczne, ale również bezpieczne.

Nasze usługi konfekcjonowania obejmują tworzenie blistrów przygrzewanych, zaginanych oraz zatrzaskowych, a także zgrzewanych.

Blistry to praktyczne i zarazem proste pudełka, ich budowa składa się z przezroczystego tworzywa oraz sztywnego spodu. Służą do pakowania różnego rodzaju towaru, dlatego każde z nich wyprofilowane jest w taki sposób, aby móc zapakować w nie przedmiot w danym kształcie i rozmiarze.

Zawartość umieszcza się między warstwami, dzięki czemu jest stabilna i bezpieczna. Blister pozwala również na pełne wyeksponowanie zawartości, dzięki czemu klient może zobaczyć, jak wygląda produkt bez otwierania pudełka.

Do produkcji blistrów najczęściej wykorzystujemy folię PET oraz PCV, których właściwości są zgodne z europejskimi normami. Warto zaznaczyć, że nasze blistry podlegają recyklingowi, dzięki czemu są one ekologiczne.

Blister zamyka się przy pomocy tekturki, którą można umieścić poprzez wsunięcie jej w zgrzaną folię. Natomiast modele zamykane na zatrzask oraz zgrzewane pozwalają na zamknięcie blistra bez użycia tektury.

Tego typu pudełka są niezwykle praktyczne i umożliwiają bezpieczne przewożenie oraz sprzedaż towaru. Co więcej zapakowane w ramach usługi konfekcjonowania przedmioty prezentują się bardzo efektownie, a klient może wybrać, jaki rodzaj blistra będzie dla niego najlepszy.

Wykonywana przez nas usługa konfekcjonowania obejmuje rodzaje blistrów takie, jak:

  • zgrzewany: folia-kartonik czyli bardzo popularna forma łącząca plastik z tekturą,
  • folia-folia: tworzony poprzez dwie zgrzane ze sobą wytłoczki,
  • zaginany: zagięte brzegi umożliwiają zamknięcie go za pomocą wsuniętego kartonika.

Usługa konfekcjonowania umożliwia pakowanie różnego rodzaju przedmiotów zaczynając od artykułów papierniczych, aż po akcesoria komputerowe, płyty, smycze dla psów i wiele, wiele innych.


Oferty
img15

KONFEKCJA I ZGRZEWANIE

Zobacz więcej
img15

OPAKOWANIE ZGRZEWANE

Zobacz więcej
img15

KONFEKCJONOWANE I ZGRZEWANE

Zobacz więcej
img15

BLISTER ZATRZASKOWY

Zobacz więcej
img15

BLISTER PRZYGRZEWANY

Zobacz więcej
img15

BLISTER PRZYGRZEWANY

Zobacz więcej
img15

BLISTER ZAGINANY

Zobacz więcej
img15

KONFEKCJONOWANIE / ZGRZEWANIE

Zobacz więcej
Pack-Sol
KONTAKT:

tel. +48 22 727-56-68
fax. +48 22 726-70-09
kom. 509 758 061 lub 509 758 062
poczta@pack-sol.pl
ADRES:
PACK - SOL s.c.
Dorota Broniowska,
Ireneusz Harasimiuk

Solec 113
05-532 Baniocha
k. Warszawy