mobile Opakowania kosmetyczne i farmaceutyczne z tworzyw sztucznych, producent - Warszawa - Pack-Sol
Pack-Sol

Kosmetyczne / farmaceutyczne


Tego typu opakowania są wykorzystywane do celów prezentacji i wsparcia sprzedaży produktów. Display zarówno eksponuje i reklamuje umieszczony w nim produkt, jak również chroni delikatne i eleganckie wyroby przed uszkodzeniami. Celem jego jest jak najlepsza wizualna prezentacja wyrobu, jego cech oraz przekazanie informacji o nim. Displaye doskonale nadają się jako podstawki do ekspozycji wyrobów kosmetycznych i farmaceutycznych wymagających prezentacji.

Opakowania kosmetyczne i farmaceutyczne z tworzyw sztucznych mogą być dodatkowo malowane, flokowane, drukowane lub produkowane w różnych kolorach z materiałów barwionych.

Jako producent opakowań kosmetycznych i farmaceutycznych oferujemy kompleksową obsługę wraz z doradztwem i projektowaniem rozwiązań według indywidualnych wymogów klienta. Nasze wyroby każdego dnia trafiają do punktów handlowych, w których liczy się właściwa ekspozycja produktów. Wytłoczki, wkładki flokowane czy pudełka projektowane pod zestawy promocyjne to najlepsze rozwiązanie do kompletowania towarów. Paletki i tacki ekspozycyjne idealnie nadają się do drobnych kosmetyków: pomadek, kredek, tuszów do rzęs, lakierów do paznokci, pudrów, cieni do powiek i wielu innych. W naszej ofercie dostępne są także testerowniki do lakierów do paznokci, które mogą być wykorzystywane w drogeriach, stoiskach z kosmetykami, jak również salonach manicure – to wygodne w zastosowaniu palety kolorów, ułatwiające dobór produktu.

Wszystkie akcesoria ekspozycyjne dostępne w naszej ofercie wykonane są z wysokiej jakości tworzyw i nadają się do wielokrotnego wykorzystania. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.


Oferty
img15

TACKA FARMACEUTYCZNA

Zobacz więcej
img15

PALETKA KOSMETYCZNA

Zobacz więcej
img15

WYTŁOCZKA FARMACEUTYCZNA

Zobacz więcej
img15

WKŁADKA FLOKOWANA

Zobacz więcej
img15

TESTEROWNIK DO LAKIERÓW

Zobacz więcej
img15

ZESTAWY PROMOCYJNE

Zobacz więcej
img15

PALETKA EKSPOZYCYJNA

Zobacz więcej
Pack-Sol
KONTAKT:

tel. +48 22 727-56-68
fax. +48 22 726-70-09
kom. 509 758 061 lub 509 758 062
poczta@pack-sol.pl
ADRES:
PACK - SOL s.c.
Dorota Broniowska,
Ireneusz Harasimiuk

Solec 113
05-532 Baniocha
k. Warszawy