Producent tacek plastikowych

Producent palet transportowych i tacek ekspozycyjnych z tworzyw sztucznych, projektowanych i tworzonych na indywidualne zamówienie

Tacki plastikowe charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem. W zależności od materiału, z jakiego zostaną wykonane oraz zastosowanej formy mogą służyć jako tacki ekspozycyjne, tacki na części motoryzacyjne czy tacki dla branży spożywczej. Jako producent tacek plastikowych oferujemy szeroki wybór produktów, m.in.:

  • tacki ekspozycyjne dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej (produkujemy plastikowe ekspozytory na lakiery do paznokci, pomadki, tusze do rzęs, lekarstwa, buteleczki, słoiczki kosmetyczne i farmaceutyczne, wkłady do szuflad ekspozycyjnych, kasetki z tworzyw sztucznych do aptek, stoisk sklepowych, salonów urody oraz wiele innych)
  • tacki na części motoryzacyjne i akcesoria samochodowe,
  • tacki transportowe automotive (plastikowe palety do przewożenia drobnych przedmiotów, tj. tace transportowe do rozsad),
  • tacki plastikowe dla przemysłu spożywczego i cukierniczego (pudełka na praliny, ciastka i inne słodycze),
  • tacki ekspozycyjne dostosowane do potrzeb innych branż (np. palety z tworzyw sztucznych do rozsad, systemy pojemnikowe do stabilizowania produktów podczas przewożenia)
  • termoformowane przekładki techniczne o bardzo dobrych właściwościach użytkowych.

Czym charakteryzują się tacki plastikowe i palety transportowe z tworzyw sztucznych, które produkujemy?

Jeśli chodzi o tacki plastikowe producent oferuje możliwość wykonania opakowania na indywidualne zamówienie. Zapewniamy kompleksową obsługę, w ramach której:

  • przygotowujemy projekt tacki,
  • dobieramy tworzywo, z jakiego zostanie wykonane opakowanie,
  • wykonujemy tacki ekspozycyjne w zadanym nakładzie i wybranej przez klienta kolorystyce.

Projektujemy i produkujemy tacki transportowe i ekspozycyjne dla małych i dużych producentów

Dysponujemy własną pracownią projektowo-narzędziową. To w połączeniu z nowoczesnym oprogramowaniem pozwala nam tworzyć oryginalne i innowacyjne produkty, których kształt i forma odpowiada indywidualnym parametrom produktu. Realizujemy zamówienia nisko- i wysokonakładowe, tym samym odpowiadając na potrzeby niewielkich linii produkcyjnych oraz dużych producentów.

Tacki plastikowe ekspozycyjne: Producent poleca wysokiej jakości wyroby

Oferowane tacki ekspozycyjne wyróżniają się doskonałą prezencją oraz wysoką trwałością. Przez długi czas zachowują wysokie walory estetyczne, jednocześnie nie tracąc pierwotnych właściwości fizycznych. To pozwala na ich wielokrotne zastosowanie w przestrzeni sprzedaży. Ich dodatkowym atutem jest precyzyjne ukształtowanie wypraski, dzięki czemu produkty są łatwo dostępne, a jednocześnie uporządkowane i zabezpieczone w trakcie ekspozycji w punkcie.

Plastikowe organizery ekspozycyjne z przegródkami – poznaj precyzję i jakość najwyższej próby zlecając produkcję u nas

Klientów zainteresowanych zamówieniem wysokiej jakości tacek plastikowych ekspozycyjnych i  transportowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz dotychczasowymi realizacjami. W razie pytań lub wątpliwości technicy Pack-Sol pozostają do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w sprofilowaniu produktu o pożądanych parametrach.