Przekładki techniczne i transportowe

Produkujemy przekładki dystansowe, transportowe, motoryzacyjne, paletki techniczne i inne stabilizatory do bezpiecznego przewożenia i magazynowania przedmiotów

W tym dziale opakowań oferujemy pozycjonery techniczne i przemysłowe wykorzystywane do zabezpieczenia elementów przed uszkodzeniem podczas transportu i magazynowania.

Jest to ekonomiczne i skuteczne rozwiązanie gwarantujące bezpieczeństwo i odpowiednie składowanie zarówno delikatnych elektronicznych detali jak również ciężkich i specjalistycznych produktów.

Do produkcji opakowań tego typu stosujemy techniczne materiały z przeznaczeniem dla przemysłu elektronicznego z barierą antystatyczną jak i przewodzące.

Korzystamy również z materiałów uzyskanych z recyklingu co znacznie obniża koszt opakowania technicznego i chroni środowisko naturalne.

Jedną z oferowanych przez nas grup produktów są paletki transportowe. To niezwykle przydatne opakowanie zbiorcze pozwalające w efektywny sposób zagospodarować przestrzeń podczas magazynowania lub przewożenia produktów.

Paletki transportowe sprawdzają się dobrze podczas transportu i ekspozycji towarów. Wykonujemy wiele standardowych rozmiarów i wzorów, jednak najważniejsze zawsze pozostają wytyczne klienta.

Nowoczesne technologie produkcji sprawiają, że jesteśmy w stanie nawet duże zlecenia realizować w krótkich terminach. Zapraszamy do zapoznania się z galerią przykładowych, zrealizowanych przez nas paletek transportowych oraz do kontaktu.

Przekładki techniczne i transportowe