Opakowania spożywcze i tacki cukiernicze

Produkujemy opakowania/pojemniki spożywcze i cukiernicze (tacki, wkładki, przekładki i pojemniki z tworzyw sztucznych na drobne wyroby spożywczo-cukiernicze)

Pack-Sol to wieloletni producent opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu spożywczego. Oferujemy: 

  • opakowania na pralinki i czekoladki (wykonane z tworzyw sztucznych wkładki do pudełek ze słodyczami, tacki z wyżłobionymi na wymiar miejscami na drobne produkty spożywcze)

  • opakowania z tworzyw sztucznych na jedzenie dla firm cateringowych

  • opakowania na dania gotowe dla sieci spożywczych i producentów żywności

  • tacki ekspozycyjne na lady cukiernicze, do wyeksponowania muffinek, ciastek, makaroników, czekoladek, rurek i innych kolorowych wyrobów cukierniczych

  • wykonane na indywidualny wymiar pojemniki plastikowe na torty, ciasta, ciasteczka

Wyroby spożywcze powinny nie tylko zachwycać swoim smakiem, ale i dobrze się prezentować. Dlatego też, w naszej ofercie znajdują się opakowania cukiernicze, które pomagają zachować estetykę, świeżość, a także walory smakowe każdego produktu. Pudełka na praliny oraz inne smakołyki dodatkowo pomagają w atrakcyjny sposób wyeksponować wyrób, co przekłada się na jego większą popularność.

Jako producent opakowań plastikowych spożywczych staramy się jak najlepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania poszczególnych odbiorców. W tym celu zapewniamy kompleksowe wykonawstwo opakowań cukierniczych oraz opakowań plastikowych do żywności. Nasze rozwiązania projektujemy i wykonujemy w taki sposób, aby opakowania na praliny oraz pozostałe wyroby spożywcze pod względem kształtu i rozmiaru odpowiadały konfekcjonowanym artykułom ułatwiając ich pakowanie, transport i przechowywanie.

Produkujemy opakowania do żywności – cukiernicze, do cateringu i na dania gotowe – dostosowane do indywidualnych wymiarów

Jako doświadczony producent opakowań plastikowych do żywności bardzo dobrze rozumiemy potrzeby branży cukierniczej i spożywczej. Dlatego oferujemy opakowania cukiernicze plastikowe, pudełka na czekoladki i wiele innych.

Tacki zbiorcze i przekładki PET dla producentów słodyczy i innych wyrobów spożywczych

Proponujemy między innymi tacki zbiorcze, na których można ułożyć bardzo dużą ilość niewielkich czekoladek, czy też innych słodyczy, które nie powinny się ze sobą stykać. Dla większych wyrobów przeznaczone są tacki PET, z właściwym rozdzielnikiem pomiędzy każdym wgłębieniem. Zdajemy sobie sprawę, że w bombonierkach często wykorzystywane są słodycze o zróżnicowanych kształtach. Dlatego też w naszym asortymencie znajdują się wkładki, które można odpowiednio zaprojektować i dostosować do potrzeb. Dotyczy to również opakowań z zakresu wzornictwa cukierniczego, które zazwyczaj posiadają nietypowe wymiary oraz kształt. Ponadto, produkujemy tacki plastikowe oraz tworzymy opakowania termoformowane, które znajdują zastosowanie w wielu sektorach przemysłu spożywczego. Jako producent opakowań plastikowych spożywczych jesteśmy w stanie wykonać opakowanie o praktycznie dowolnym kształcie, rozmiarze i organizacji wewnątrz.

Oferowane opakowania cukiernicze producent dopasowuje do konkretnych potrzeb, dzięki czemu jeszcze lepiej wpisują się w sposób działania danej linii produkcyjnej. To pozwala na efektywne zarządzanie procesem konfekcjonowania, przy jednoczesnym zachowaniu estetycznego opakowania, które przyciąga wzrok potencjalnego nabywcy.

Producent opakowań plastikowych do żywności: Wyłącznie bezpieczne wyroby

W branżach związanych z produkcją i przetwarzaniem żywności higiena i bezpieczeństwo są bardzo ważne. Nasze opakowania cukiernicze tworzone są przy pomocy testowanych i certyfikowanych materiałów i surowców. Przestrzegamy systemów ISO9001 i GMP/GHP, co umożliwia nam dopuszczenie naszych produktów do kontaktu z żywnością.

Klientów zainteresowanych złożeniem zamówienia na opakowania spożywcze zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem i dotychczasowymi realizacjami. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Specjaliści Pack-Sol z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w zaprojektowaniu najbardziej efektywnego opakowania spożywczego dla Twoich wyrobów.