Opakowania spożywcze i tacki cukiernicze

Wyroby spożywcze powinny nie tylko zachwycać swoim smakiem, ale i dobrze się prezentować. Dlatego też, w naszej ofercie znajdują się opakowania cukiernicze, które pomagają zachować estetykę, świeżość, a także walory smakowe każdego produktu.

Proponujemy między innymi tacki zbiorcze, na których można ułożyć bardzo dużą ilość niewielkich czekoladek, czy też innych słodyczy, które nie powinny się ze sobą stykać.

Dla większych wyrobów przeznaczone są tacki PET, z właściwym rozdzielnikiem pomiędzy każdym wgłębieniem. Zdajemy sobie sprawę, że w bombonierkach często wykorzystywane są słodycze o zróżnicowanych kształtach.

Dlatego też w naszym asortymencie znajdują się wkładki, które można odpowiednio zaprojektować i dostosować do potrzeb. Dotyczy to również opakowań z zakresu wzornictwa cukierniczego, które zazwyczaj posiadają nietypowe wymiary oraz kształt. Ponadto, oferujemy tacki mięsne oraz produkty termoformowane, które znajdują zastosowanie w wielu sektorach przemysłu spożywczego.

Nasze opakowania cukiernicze tworzone są przy pomocy testowanych i certyfikowanych materiałów i surowców. Przestrzegamy systemów ISO9001 i GMP/GHP, co umożliwia nam dopuszczenie naszych produktów do kontaktu z żywnością.