Opakowania kosmetyczne i tacki ekspozycyjne

Tego typu opakowania są wykorzystywane do celów prezentacji i wsparcia sprzedaży produktów. Display zarówno eksponuje i reklamuje umieszczony w nim produkt, jak również chroni delikatne i eleganckie wyroby przed uszkodzeniami.

Celem jego jest jak najlepsza wizualna prezentacja wyrobu, jego cech oraz przekazanie informacji o nim. Displaye doskonale nadają się jako podstawki do ekspozycji wyrobów kosmetycznych i farmaceutycznych wymagających prezentacji.

Opakowania kosmetyczne i farmaceutyczne z tworzyw sztucznych mogą być dodatkowo malowane, flokowane, drukowane lub produkowane w różnych kolorach z materiałów barwionych.

Jako producent opakowań kosmetycznych i farmaceutycznych oferujemy kompleksową obsługę wraz z doradztwem i projektowaniem rozwiązań według indywidualnych wymogów klienta. Nasze wyroby każdego dnia trafiają do punktów handlowych, w których liczy się właściwa ekspozycja produktów. Wytłoczki, wkładki flokowane czy pudełka projektowane pod zestawy promocyjne to najlepsze rozwiązanie do kompletowania towarów.

Paletki i tacki ekspozycyjne idealnie nadają się do drobnych kosmetyków: pomadek, kredek, tuszów do rzęs, lakierów do paznokci, pudrów, cieni do powiek i wielu innych. W naszej ofercie dostępne są także testerowniki do lakierów do paznokci, które mogą być wykorzystywane w drogeriach, stoiskach z kosmetykami, jak również salonach manicure – to wygodne w zastosowaniu palety kolorów, ułatwiające dobór produktu.

Wszystkie akcesoria ekspozycyjne dostępne w naszej ofercie wykonane są z wysokiej jakości tworzyw i nadają się do wielokrotnego wykorzystania. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.