Opakowania kosmetyczne i tacki ekspozycyjne

Jako producent plastikowych displayów, tacek i ekspozytorów z tworzyw sztucznych na kosmetyki, PackSol oferuje:

  • ekspozytory/prezentery plastikowe/ displaye plastikowe na kosmetyki do sklepu, wykonane na indywidualny wymiar i projekt (piętrowe, kaskadowe, z przekładkami itp.) 

  • tacki ekspozycyjne/organizery na drobne kosmetyki, tj. pomadki, tusze do rzęs, fluidy i in. w dowolnie określonym wymiarze i z dowolną ilością przegródek 

  • wkładki plastikowe/wytłoczki na leki i drobne kosmetyki 

Tego typu opakowania są wykorzystywane do celów prezentacji i wsparcia sprzedaży produktów. Produkowane przez nas display plastikowe zarówno eksponuje i reklamuje umieszczony w nim produkt, jak również chroni delikatne i eleganckie wyroby przed uszkodzeniami. Celem jego jest jak najlepsza wizualna prezentacja wyrobu, jego cech oraz przekazanie informacji o nim. Displaye doskonale nadają się jako podstawki do ekspozycji drobnych kosmetyków i leków oraz środków.

Opakowania na kosmetyki – producent Pack Sol zapewnia możliwość personalizacji paczki, pudełka i każdego innego rodzaju opakowania na kosmetyki lub wyrobu farmaceutycznego oraz dopasowania go do indywidualnych potrzeb

Opakowania kosmetyczne i farmaceutyczne z tworzyw sztucznych mogą być dodatkowo malowane, flokowane, drukowane lub produkowane w różnych kolorach z materiałów barwionych. Jako producent opakowań kosmetycznych i farmaceutycznych oferujemy kompleksową obsługę wraz z doradztwem i projektowaniem rozwiązań według indywidualnych wymogów klienta. Nasze wyroby każdego dnia trafiają do punktów handlowych, w których liczy się właściwa ekspozycja produktów. Wytłoczki, wkładki flokowane czy pudełka projektowane pod zestawy promocyjne to najlepsze rozwiązanie do kompletowania towarów.

Pojemniki plastikowe na drobne kosmetyki i medykamenty do aptek, drogerii, salonów manicure, na stoiska sklepowe

Paletki i tacki ekspozycyjne idealnie nadają się do drobnych kosmetyków: pomadek, kredek, tuszów do rzęs, lakierów do paznokci, pudrów, cieni do powiek i wielu innych. Produkujemy testery plastikowe na lakiery do paznokci, które mogą być wykorzystywane w drogeriach, stoiskach z kosmetykami, jak również salonach manicure – to wygodne w zastosowaniu palety kolorów, ułatwiające dobór produktu.

Jaką rolę pełni ekspozytor na kosmetyki w procesie sprzedaży?

Wyobraźmy sobie wycieczkę do drogerii. Na jednej z półek eksponowane są szminki. O ich prawidłowe położenie dba ekspozytor na kosmetyki. Kiedy podchodzimy bliżej okazuje się, że tacka jest spękana. Kiedy próbujemy wyjąć szminkę napotykamy na opór. Paradoksalnie łatwiej jest podnieść cały ekspozytor niż wydostać z niego wybrany kosmetyk. Dobrze wyprodukowany display reklamowy plastikowy na kosmetyki doskonale się prezentuje, jednocześnie zapewniając łatwy dostęp do kosmetyków, które możemy z łatwością podnieść i odłożyć na miejsce. Dostępność kosmetyków to dla wielu potencjalnych nabywców warunek podjęcia decyzji zakupowej. Wybierając pomadkę, tusz do rzęs czy inny kosmetyk chcemy wiedzieć, jak będzie on leżał w dłoni. Z tego powodu odruchowo wręcz sięgamy po produkt, żeby go podnieść. Jeśli produkt będzie trudny do wyjęcia z tacki lub innego opakowania plastikowego na kosmetyki, może to zniechęcić potencjalnego nabywcę.

Ekspozytor na kosmetyki i wiele innych: Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą

Jako producent opakowań plastikowych na kosmetyki: ekspozytorów, stojaków, displayów, tacek z przekładkami i in., szczególną wagę przywiązujemy do jakości oferowanych wyrobów. Ekspozytor na kosmetyki musi być estetyczny, a zarazem trwały i łatwy do utrzymania w czystości. Wszystkie te aspekty wpływają na prezencję produktu, a co za tym idzie także jego atrakcyjność. W tym celu dbamy o przemyślany dobór surowca oraz odpowiednią kolorystykę ekspozytorów i Displayów.

Displaye plastikowe reklamowe do wyprodukowania na indywidualne zamówienie – zapraszamy do ustalenia szczegółów z naszymi specjalistami!

Displaye plastikowe do ekspozycji kosmetyków, które produkujemy, wykonane są z wysokiej jakości tworzyw i nadają się do wielokrotnego wykorzystania. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Specjaliści Pack-Sol z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w doprecyzowaniu Twoich potrzeb. Zapewniamy kompleksową obsługę z możliwością wykonania niestandardowych opakowań o różnych rozmiarach, kształtach i kolorystyce. Opakowania kosmetyczne