Produkcja opakowań na zamówienie

Firma dysponuje własną narzędziownią posiadającą najnowsze, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania dlatego oferujemy szybkie i zoptymalizowane wykonanie form oraz wszelkich narzędzi potrzebnych do produkcji.

Nasze możliwości maszynowe pozwalają wdrożyć zarówno duże, zaawansowane technologicznie nakłady produkcyjne jak i mniejsze dostosowane do potrzeb każdego Klienta.

Projekty opracowujemy wspólnie z odbiorcą według jego potrzeb, zgodnie z wymogami technicznymi oraz oczekiwaniami rynku.

Zaawansowana myśl technologiczna naszej załogi pozwala stworzyć oryginalne i innowacyjne projekty zaskakujące i przyciągające uwagę naszych kontrahentów. Jednym z takich opakowań jest kula plastikowa na produkty.

Kula plastikowa na produkty: Funkcjonalne i oryginalne opakowanie

Opakowanie odgrywa znaczącą rolę w marketingu. To, jak prezentuje się produkt na półce lub tacce ekspozycyjnej wpływa na jego atrakcyjność i konkurencyjność. Kula plastikowa na produkty to rozwiązanie, które zaprojektowaliśmy z myślą o produktach eksponowanych na wieszakach lub wystawionych w dużych pojemnikach zbiorczych. Opakowanie jest wizualnie atrakcyjne, jednocześnie zapewnia skuteczną ochronę produktu przed czynnikami szkodliwymi i wpływa n jego prezencję.

Kula plastikowa na produkty może być wykonana jako ekozawieszka lub przypominać kształtem piłkę. Tego typu opakowanie bardzo dobrze sprawdza się w branży kosmetycznej. Z jego zalet korzystają również producenci zabawek i artykułów biurowych. Kule coraz częściej wykorzystywane są również przez firmy reprezentujące szerokorozumianą branżę spożywczą, szczególnie w sezonie bożonarodzeniowym.

Kula plastikowa na produkty