FAQ

Najczęściej zadawane pytania:

Do wykonania oferty na opakowanie termoformowane prosimy o podanie poniższych informacji: – wymiary – szerokość x długość x wysokość, – rodzaj, kolor materiału, możliwie grubość – nakład jednorazowy lub zapotrzebowanie długoterminowe, – projekt, poglądowy rysunek lub zdjęcie Służymy naszą wiedzą i pomocą w doborze odpowiedniej folii oraz rodzaju opakowania do indywidualnych potrzeb.

Po ustaleniu z klientem wszystkich szczegółów projektu przystępujemy do wykonania rysunku i prototypu. Po akceptacji prototypu oraz otrzymaniu zamówienia przygotowujemy w naszej pracowni formę i wszystkie narzędzia do produkcji. Czas przygotowania rysunku to ok. 2-5 dni roboczych. Czas trwania przygotowania prototypu 2-5 dni roboczych od akceptacji rysunku. Dysponujemy własną narzędziownią dlatego oferujemy szybkie i zoptymalizowane do zamówienia wykonanie form oraz wszelkich narzędzi potrzebnych do produkcji. Zaawansowana myśl technologiczna naszej załogi pozwala stworzyć oryginalne i innowacyjne projekty zaskakujące i przyciągające uwagę naszych kontrahentów.

Nasze możliwości maszynowe pozwalają wdrożyć zarówno formy aluminiowe do produkcji dużych nakładów oraz o wiele tańsze tworzone ze specjalnych żywic formierskich używanych do mniejszych nakładów. Maszyny do termoformowania próżniowego których używamy posiadają możliwość idealnego dopasowania rodzaju oprzyrządowania do potrzeb i wymogów klienta. Projekty opracowujemy wspólnie z odbiorcą według jego potrzeb, zgodnie z wymogami technicznymi oraz oczekiwaniami rynku.

W technice termoformingu stosujemy najczęściej folie takie jak: PS, PET, PET/PE, PCV, ABS do grubości 3 mm. Dodatkowo oferujemy produkcję z folii flokowanej, konfekcjonowanie oraz opakowania zgrzewane w technologii folia-folia, zaginane lub przygrzewane do kartonika.