Opakowania i ekspozytory reklamowe

Termoformowanie sprawdza się również w branży reklamowej. Aby zapewnić możliwie jak najwyższą sprzedaż produkt powinien wyróżniać się na półce sklepowej. Dzięki ekspozytorom i podajnikom tworzymy dla produktów nie tylko reklamę, ale również specjalnie wydzieloną przestrzeń, która determinuje ułożenie produktów w określony sposób.

Produkujemy również większe i nietypowe elementy termoformowane między innymi: standy, kasetony podświetlane, plansze reklamowe, obudowy, a także różnorodne formy przestrzenne.

Nasze opakowania reklamowe są trwałe, wytrzymałe, a także odporne na zabrudzenia i łatwe w utrzymaniu. Wykonujemy je w różnych wariantach kolorystycznych i umożliwiamy znakowanie za pomocą logotypu czy nazwy marki, dla pełnej identyfikacji ekspozytora z produktem. Dostarczamy opakowania reklamowe, które pozwalają na efektowny sposób prezentacji towarów z różnych grup produktowych: kosmetyków, leków i wyrobów farmaceutycznych, słodyczy, wyrobów spożywczych, alkoholi, elektroniki czy zabawek.

Ponadto oferujemy produkcję opakowań reklamowych przystosowanych dokładnie pod wymogi określonych akcji marketingowych i promocyjnych. Mogą to być na przykład ekspozytory o kształtach nawiązujących do sezonu świątecznego czy zawieszki do umieszczenia ulotek, informacji czy niewielkich katalogów.

Pomysłów na promocję jest naprawdę wiele. W ich realizacji pomogą państwu wysokiej klasy opakowania i elementy termoformowane. W asortymencie dostępne są m.in. zawieszki, pudełka, pojemniki, wkładki oraz paletki.