Opakowania i ekspozytory reklamowe

W Pack-Sol możesz zamówić produkcję według indywidualnego projektu i oczekiwań:

  • stojaki reklamowe na produkty, wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych

  • ekspozytory do sklepów na drobne przedmioty: na ladę, na wystawę, na wyspę

  • tacki ekspozycyjne, które porządkują sprzedawane przedmioty i pozwalają wyeksponować je w atrakcyjny sposób

  • standy reklamowe plastikowe

  • kasetony podświetlane reklamowe

  • plansze reklamowe

  • obudowy reklamowe wykonane z tworzyw sztucznych

  • plastikowe stojaki na ulotki, zawieszki i półki do katalogów reklamowych

  • inne różnorodne formy przestrzenne służące wyeksponowaniu towaru

Termoformowanie sprawdza się również w branży reklamowej. Aby zapewnić możliwie jak najwyższą sprzedaż produkt powinien wyróżniać się na półce sklepowej. Dzięki ekspozytorom plastikowym na kosmetyki i podajnikom tworzymy dla produktów nie tylko reklamę, ale również specjalnie wydzieloną przestrzeń, która determinuje ułożenie produktów w określony sposób.

Produkujemy również większe i nietypowe elementy termoformowane między innymi: standy, kasetony podświetlane, plansze reklamowe, obudowy, a także różnorodne formy przestrzenne.

Skontaktuj się z nami i zamów ekspozytory reklamowe na swoje produkty, które pomogą rozwinąć Ci sprzedaż!

Nasze opakowania reklamowe są trwałe, wytrzymałe, a także odporne na zabrudzenia i łatwe w utrzymaniu. Wykonujemy je w różnych wariantach kolorystycznych i umożliwiamy znakowanie za pomocą logotypu czy nazwy marki, dla pełnej identyfikacji ekspozytora z produktem. Dostarczamy stojaki wystawiennicze z tworzyw sztucznych, które pozwalają na efektowny sposób prezentacji towarów z różnych grup produktowych: kosmetyków, leków i wyrobów farmaceutycznych, słodyczy, wyrobów spożywczych, alkoholi, elektroniki czy zabawek.

W ofercie również ekspozytory plastikowe reklamowe sezonowe: świąteczne i nawiązujące do specjalnych akcji marketingowych

Ponadto oferujemy produkcję display’ów, standów i elementów wystawienniczych z tworzyw sztucznych przystosowanych dokładnie pod wymogi określonych akcji reklamowych przystosowanych dokładnie pod wymogi określonych akcji marketingowych i promocyjnych. Mogą to być na przykład ekspozytory o kształtach nawiązujących do sezonu świątecznego czy zawieszki do umieszczenia ulotek, informacji czy niewielkich katalogów.

Pomysłów na promocję jest naprawdę wiele. W ich realizacji pomogą państwu wysokiej klasy opakowania i elementy termoformowane. W asortymencie dostępne są m.in. zawieszki, pudełka, pojemniki, wkładki oraz paletki.