Producent opakowań flokowanych

Flokowanie plastiku – produkcja opakowań flokowanych

Jakość opakowania ma kluczowe znaczenie dla wizerunku produktu, a co za tym idzie jego atrakcyjności w oczach potencjalnego nabywcy. Dlatego na rynku dóbr luksusowych tak dużą rolę odgrywają opakowania flok. Flokowanie to proces technologiczny, którego celem jest poprawa wyglądu różnego rodzaju przedmiotów, także wyprasek termoformowanych stanowiących wypełnienie eleganckich opakowań kartonowych. Flokowanie polega na nanoszeniu na daną powierzchnię floku, a więc strzyży tekstylnej. Strzyż tekstylna składa się z drobnych fragmentów włókna poliamidowego lub wiskozowego. Dzięki temu opakowania flokowane charakteryzują się wysoką szlachetnością, a ich powierzchnia jest miękka i przyjemna w dotyku. Te cechy sprawiają, że opakowania flok doskonale nadają się do pakowania towarów luksusowych.

Atrakcyjny wygląd to nie jedyna cecha wyróżniająca opakowanie flok na tle pozostałych rozwiązań. Flokowane wypraski charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością. Przyjemna w dotyku warstwa jest trwale związana z powierzchnią, nie wyciera się, nie roluje, nie odkleja. Dzięki temu opakowania pozostają w doskonałej kondycji przez cały czas użytkowania ich zawartości.

Opakowania flok na zamówienie

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów reprezentujących rynek dóbr luksusowych oferujemy szeroki wybór opakowań flokowanych w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. Nasze wyroby znajdują zastosowanie w branży jubilerskiej oraz jako opakowania do perfum, kosmetyków i zastawy stołowej.

Flokowanie opakowań

Dysponujemy własną pracownią projektowo-narzędziową, gdzie doświadczona załoga przy pomocy nowoczesnego oprogramowania może stworzyć oryginalne i innowacyjne opakowania flok. Opakowania są wyposażone w charakterystyczne miękkie wypraski termoformowane, których kształt dopasowujemy do cech fizycznych produktu. Wypraski skutecznie chronią produkt przed uszkodzeniami, jednocześnie podnosząc jego prestiż i dodając klasy.

Klientów zainteresowanych zamówieniem opakowań flokowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i dotychczasowymi realizacjami. Jako doświadczony producent opakowań flokowanych jesteśmy w stanie wykonać praktycznie dowolne opakowanie. Opakowania wykonujemy w ramach realizacji zamówień nisko- i wysokonakładowych. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą opakowań blistrowych!