30

lat doświadczenia
w branży

Producent opakowań

TERMOFORMOWALNYCH

Firma Pack-Sol jest wiodącym producentem na polskim rynku: blistrów, tacek, wkładek termoformowanych, opakowań zgrzewanych i sztancowanych oraz wszelkiego rodzaju produktów wykonanych w technice termoformowania. Pack-Sol znany jest na polskim i europejskim rynku z kompleksowej obsługi klienta od zaprojektowania opakowania do jego spakowania i wysłania.

Firma dysponuje własną narzędziownią dlatego oferujemy szybkie i zoptymalizowane do zamówienia wykonanie form oraz wszelkich narzędzi potrzebnych do produkcji. Nasze możliwości maszynowe  pozwalają wdrożyć  zarówno formy aluminiowe jak i o wiele tańsze tworzone ze specjalnych żywic formierskich używanych do mniejszych nakładów . Maszyny do termoformowania próżniowego których używamy posiadają możliwość idealnego dopasowania rodzaju oprzyrządowania do potrzeb i wymogów klienta. Projekty opracowujemy wspólnie z odbiorcą według jego potrzeb, zgodnie z wymogami technicznymi oraz oczekiwaniami rynku.

Zaawansowana myśl technologiczna naszej załogi pozwala stworzyć oryginalne i innowacyjne projekty zaskakujące i przyciągające uwagę naszych kontrahentów.

Koordynatorzy działów

Działamy zgodnie z systemami ISO9001 i GMP/GHP, co zapewnia możliwość produkcji opakowań spożywczych, cukierniczych, farmaceutycznych, technicznych i wielu innych typów.

Oprócz wyżej wymienionych standardów obowiązujących w naszej firmie posiadamy atestowane oraz certyfikowane materiały i surowce do wyrobu opakowań.

Dokładność
100%

Nasz cel przez te wszystkie lata pozostaje niezmienny. Jakość i zadowolenie naszych partnerów oraz zapewnienie możliwie najlepszych form opakowaniowych mających za zadanie zwiększyć sprzedaż znajdujących się w nich produktów.