Konfekcjonowanie produktów w opakowaniach zgrzewanych

Zastosowanie opakowań zgrzewnych pozwala na wszechstronną prezentację produktu z jednoczesnym zabezpieczeniem zawartości przed uszkodzeniem lub dekompletacją. Blister może mieć formę kartonika z przygrzaną foliową wytłoczką, posiadać eurozawieszkę do powieszenia lub podstawkę do postawienia na półce.

Konfekcjonowanie produktu ma na celu zapakowanie danego przedmiotu bez ingerowania w jego cechy fizyczne, a także ostateczne przygotowanie go do sprzedaży. Konfekcjonowanie to pojęcie, które obejmuje różnego rodzaju czynności zarówno te wykonywane maszynowo, jak i ręcznie.

Opakowania zgrzewane w praktyce: Wygodne i efektywne konfekcjonowanie

Zamawiając opakowania zgrzewane otrzymujesz opakowanie zamknięte z trzech stron. Po umieszczeniu wewnątrz produktu opakowanie jest zamykane. W tym celu wykorzystuje się zgrzewarki lub etykiety. Opakowania zgrzewane charakteryzują się bardzo szerokim zastosowaniem. Można je wykonać przy użyciu różnych materiałów, do dodatkowo rozszerza spektrum zastosowań.

Opakowania zgrzewane z foli bardzo dobrze sprawdzają się do pakowania produktów, takich jak batony, sztućce jednorazowe czy zabawki dla dzieci. Opakowania zgrzewane z PET cechują się większą sztywnością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Z ich zalet korzysta przede wszystkim branża elektroniczna. Bardzo dobrze sprawdzają się do konfekcjonowania ładowarek, słuchawek oraz innych gadżetów. Te same opakowania PET do lat znajdują zastosowanie także w branży kosmetycznej, w szczególności w przypadku produktów składających się z kilku elementów np. zestawów pędzli do makijażu czy akcesoriów do włosów.

Opakowania zgrzewane: Produkty na miarę Twoich potrzeb

Jako producent opakowań zgrzewanych oferujemy szeroki wybór rozwiązań. Opakowania zgrzewane wykonujemy w różnych kształtach i rozmiarach, co pozwala na ich zastosowanie w branżach wymagających nieszablonowych rozwiązań. Klientów zainteresowanych zamówieniem opakowań zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy kompleksową obsługę – od projektu, aż po wykonanie gotowego opakowania. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w przygotowaniu projektu opakowania.

 

Opakowania zgrzewane