mobile Termoformowanie tworzyw - Pack-Sol
Pack-Sol

O firmie


 

Producent opakowań termoformowanych

Firma Pack-Sol jest wiodącym producentem na polskim rynku: blistrów, tacek, wkładek termoformowanych, opakowań zgrzewanych i sztancowanych oraz wszelkiego rodzaju produktów wykonanych w technice termoformowania. Pack-Sol znany jest na polskim i europejskim rynku z kompleksowej obsługi klienta od zaprojektowania opakowania do jego spakowania i wysłania.

 

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży oraz dbałość o jakość usług pozwala nam z każdym dniem zwiększać grono zadowolonych ze współpracy klientów.

Firma dysponuje własną narzędziownią dlatego oferujemy szybkie i zoptymalizowane do zamówienia wykonanie form oraz wszelkich narzędzi potrzebnych do produkcji. Nasze możliwości maszynowe  pozwalają wdrożyć  zarówno formy aluminiowe jak i o wiele tańsze tworzone ze specjalnych żywic formierskich używanych do mniejszych nakładów . Maszyny do termoformowania próżniowego których używamy posiadają możliwość idealnego dopasowania rodzaju oprzyrządowania do potrzeb i wymogów klienta. Projekty opracowujemy wspólnie z odbiorcą według jego potrzeb, zgodnie z wymogami technicznymi oraz oczekiwaniami rynku.

Zaawansowana myśl technologiczna naszej załogi pozwala stworzyć oryginalne i innowacyjne projekty zaskakujące i przyciągające uwagę naszych kontrahentów.

 

Działamy zgodnie z systemami ISO9001 i GMP/GHP, co zapewnia możliwość produkcji opakowań spożywczych, cukierniczych, farmaceutycznych, technicznych i wielu innych typów.

Oprócz wyżej wymienionych standardów obowiązujących w naszej firmie posiadamy atestowane oraz certyfikowane materiały i surowce do wyrobu opakowań.

 

Nasz cel przez te wszystkie lata pozostaje niezmienny.  Jakość i zadowolenie naszych partnerów oraz zapewnienie możliwie najlepszych form opakowaniowych mających za zadanie zwiększyć sprzedaż znajdujących się w nich produktów.


Pack-Sol
KONTAKT:

tel. +48 22 727-56-68
fax. +48 22 726-70-09
kom. 509 758 061 lub 509 758 062
poczta@pack-sol.pl
ADRES:
PACK - SOL s.c.
Dorota Broniowska,
Ireneusz Harasimiuk

Solec 113
05-532 Baniocha
k. Warszawy