mobile Opakowania reklamowe / ekspozycyjne PET - Dziedziny Rynku - Pack-Sol
Pack-Sol

Reklamowe / ekspozycyjne


Termoformowanie sprawdza się również w branży reklamowej. Aby zapewnić możliwie jak najwyższą sprzedaż produkt powinien wyróżniać się na półce sklepowej. Dzięki ekspozytorom i podajnikom tworzymy dla produktów nie tylko reklamę, ale również specjalnie wydzieloną przestrzeń, która determinuje ułożenie produktów w określony sposób.

Produkujemy również większe i nietypowe elementy termoformowane między innymi: standy, kasetony podświetlane, plansze reklamowe, obudowy, a także różnorodne formy przestrzenne.

Nasze opakowania reklamowe są trwałe, wytrzymałe, a także odporne na zabrudzenia i łatwe w utrzymaniu. Wykonujemy je w różnych wariantach kolorystycznych i umożliwiamy znakowanie za pomocą logotypu czy nazwy marki, dla pełnej identyfikacji ekspozytora z produktem. Dostarczamy opakowania reklamowe, które pozwalają na efektowny sposób prezentacji towarów z różnych grup produktowych: kosmetyków, leków i wyrobów farmaceutycznych, słodyczy, wyrobów spożywczych, alkoholi, elektroniki czy zabawek. Ponadto oferujemy produkcję opakowań reklamowych przystosowanych dokładnie pod wymogi określonych akcji marketingowych i promocyjnych. Mogą to być na przykład ekspozytory o kształtach nawiązujących do sezonu świątecznego czy zawieszki do umieszczenia ulotek, informacji czy niewielkich katalogów.

Pomysłów na promocję jest naprawdę wiele. W ich realizacji pomogą państwu wysokiej klasy opakowania i elementy termoformowane. W asortymencie dostępne są m.in. zawieszki, pudełka, pojemniki, wkładki oraz paletki.


Oferty
img15

POJEMNIK REKLAMOWY

Zobacz więcej
img15

PUDEŁKO BEZBARWNE

Zobacz więcej
img15

ZAWIESZKA PROMOCYJNA

Zobacz więcej
img15

WKŁADKA FLOKOWANA

Zobacz więcej
img15

PALETKA EKSPOZYCYJNA

Zobacz więcej
img15

ZAWIESZKA PROMOCYJNA

Zobacz więcej
img15

PALETKA EKSPOZYCYJNA

Zobacz więcej
img15

KULA NA PRODUKTY

Zobacz więcej
Pack-Sol
KONTAKT:

tel. +48 22 727-56-68
fax. +48 22 726-70-09
kom. 509 758 061 lub 509 758 062
poczta@pack-sol.pl
ADRES:
PACK - SOL s.c.
Dorota Broniowska,
Ireneusz Harasimiuk

Solec 113
05-532 Baniocha
k. Warszawy