mobile Opakowania cukiernicze PET: wkładki i tacki - Warszawa - Pack-Sol
Pack-Sol

Spożywcze / cukiernicze


Wyroby spożywcze powinny nie tylko zachwycać swoim smakiem, ale i dobrze się prezentować. Dlatego też, w naszej ofercie znajdują się opakowania cukiernicze, które pomagają zachować estetykę, świeżość, a także walory smakowe każdego produktu.

Proponujemy między innymi tacki zbiorcze, na których można ułożyć bardzo dużą ilość niewielkich czekoladek, czy też innych słodyczy, które nie powinny się ze sobą stykać. Dla większych wyrobów przeznaczone są tacki PET, z właściwym rozdzielnikiem pomiędzy każdym wgłębieniem. Zdajemy sobie sprawę, że w bombonierkach często wykorzystywane są słodycze o zróżnicowanych kształtach. Dlatego też w naszym asortymencie znajdują się wkładki, które można odpowiednio zaprojektować i dostosować do potrzeb. Dotyczy to również opakowań z zakresu wzornictwa cukierniczego, które zazwyczaj posiadają nietypowe wymiary oraz kształt. Ponadto, oferujemy tacki mięsne oraz produkty termoformowane, które znajdują zastosowanie w wielu sektorach przemysłu spożywczego.

Nasze opakowania cukiernicze tworzone są przy pomocy testowanych i certyfikowanych materiałów i surowców. Przestrzegamy systemów ISO9001 i GMP/GHP, co umożliwia nam dopuszczenie naszych produktów do kontaktu z żywnością.


Oferty
img15

Tacka zbiorcza

Proponujemy rozwiązania, umożlwiające umieszczanie na tacce dużej ilości poszczególnych produktów spożywczych (tego samego rodzaju). Nie tylko będą one stanowić doskonałe zabezpieczenie przed potencjalnym uszkodzeniem żywności, ale pozwolą również lepiej je wyeksponować, przykładowo w pudełku, czy też na półce sklepowej.

Zobacz więcej
img15

Tacka cukierniczna PET

Bardzo często w przemyśle cukierniczym stosuje się opakowania, które pozwolą estetycznie wyeksponować dany produkt. Zapewniają to wyłącznie tacki PEK, które nie posiadają zamknięcia, nadal oddzielając od siebie poszczególne ciastka, czy też inne produkty żywnościowe przy pomocy specjalnych rozdzielników.

Zobacz więcej
img15

WZORNICTWO CUKIERNICZE

Ciastka, czy też innego rodzaju słodycze, często nie trzymają się sztywnych schematów, wykorzystując zamiast tego oryginalne wzornictwo oraz niestandardowe wymiary. Dlatego nasze opakowania cukiernicze dostosowane są do indywidualnych potrzeb każdego zakładu spożywczego, a także ostatecznych odbiorców.

Zobacz więcej
img15

WKŁADKA DO BOMBONIERKI

Atrakcyjne opakowania cukiernicze, w którym znajdują się smaczne słodkości to nie wszystko. W środku powinna się znajdować specjalna wkładka do bombonierki, która nie tylko zabezpieczy poszczególne produkty, ale i pozwoli je od siebie oddzielić. Jest to istotne w szczególności przy czekoladkach, które mogłyby szybciej się rozpuścić.

Zobacz więcej
img15

WKŁADKA DO BOMBONIERKI

Przygotowujemy wkładki do bombonierki o dowolnym wzorze, rozmiarze oraz dodatkowych żłobieniach. Pozwala to w pełni zachować kształt czekoladek bądź innych słodyczy umieszczonych w opakowaniu cukierniczym. To rozwiązania zapewnia również utrzymanie produktów w jednym, określonym miejscu, nie pozwalając im się obijać o siebie.

Zobacz więcej
img15

Wkładka na czekoladki

Wybrane produkty cukiernicze powinny posiadać dedykowane opakowania, które zapewnią im właściwe zabezpieczenie. Wkładki umożliwiają lepsze zagospodarowanie przestrzeni w pudełku, ponieważ każda czekoladka posiada własne wgłębienie. Wykorzystanie atestowanych materiałów, gwarantuje zachowanie świeżości produktów.

Zobacz więcej
img15

Tacka mięsna

Produkty mięsne powinny zostać umieszczone w dedykowanych pudełkach - tackach. Pozwoli to bezpiecznie przechować żywność, właściwie eksponując ich świeżość konsumentom. Są one wykonane z trwałych, a przy tym i atestowanych materiałów oraz surowców, które nie łamią się pod ciężarem dowolnego mięsa.

Zobacz więcej
img15

WZORNICTWO CUKIERNICZE

Znając potrzeby współczesnego rynku, zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę również o opakowania niestandardowe przeznaczone do wzornictwa cukierniczego. Jesteśmy w stanie przygotować żłobienia o dowolnym kształcie i wymiarach, aby umożliwić wykonanie nawet najbardziej wyróżniających się słodyczy.

Zobacz więcej
Pack-Sol
KONTAKT:

tel. +48 22 727-56-68
fax. +48 22 726-70-09
kom. 509 758 061 lub 509 758 062
poczta@pack-sol.pl
ADRES:
PACK - SOL s.c.
Dorota Broniowska,
Ireneusz Harasimiuk

Solec 113
05-532 Baniocha
k. Warszawy